Szykujecie się na narty w Bukowinie Tatrzańskiej? Przed wyjazdem nie można zapomnieć o sprawdzeniu aktualnych warunków narciarskich! Niżej znajdziecie odpowiedź na pytanie, czy w Bukowinie pogoda sprzyja białemu szaleństwu.

Pogoda w Bukowinie Tatrzańskiej jest łaskawa dla narciarzy i snowboardzistów. Udało się uruchomić dużą część nartostrad i wyciągów, a padający na Podhalu śnieg i intensywna praca armatek śniegowych pozwalają sądzić, że z czasem warunki poprawią się jeszcze bardziej.

Sprawdź jak wygląda Bukowina zimą, wejdź: Kamery Bukowina Tatrzańska

Na stokach stacji Rusiń-Ski leży pokrywa śnieżna licząca około 65 centymetrów. Czynne są też wszystkie wyciągi i trasy, na których leży zmrożony śnieg.

Już teraz zobacz jak wygląda sytuacja na stacji Rusiń-Ski! Możesz to zrobić dzięki naszej kamerze, wejdź: Kamera Bukowina Tatrzańska, Rusiń-Ski

Działa także większość wyciągów należących do kompleksu Olczań-Ski! Narciarze mogą skorzystać z Turni, Zwyrtlika, Skałki i UFO. Trasy pokrywa tam zarówno sztuczny, jak i świeży śnieg. Jego grubość sięga do 150 centymetrów. Nie działa tylko wyciąg o nazwie Mały Kasprowy.

 

Nazwa stacji Ilość czynnych wyciągów
Warunki
Grubość pokrywy śnieżnej Temperatura
Ostatnia aktualizacja
Rusiń-Ski 5 bardzo dobre
65 cm
5 st. C
20.02.2015
Olczań-Ski 4 bardzo dobre
70-150 cm
2 st. C 
20.02.2015