Narty, Snowboard w Jeleniej Górze

Oferty dla naszych użytkowników chcących wyjechać na Narty, Snowboard. Zobacz, które obiekty noclegowe zapewnią Ci warunki na wypad na narty, snowboard w Jeleniej Górze. Tutaj sprawdzisz też aktualne warunki narciarskie na najpopularniejszych stokach w polskich górach.

Jelenia Góra 4 oferty

Agroturystyka Łysa Góra
od 45PLN /noc

Agroturystyka Łysa Góra

Jelenia Góra zobacz na mapie
Zapraszamy na narty, snowboard. Z naszego domu do stoku jest tylko kilkaset metrów. Rano w ramach rozgrzewki spacer na stok, a powrót już na nartach itp. na samo podwórko. Gorąco polecam.
Gościniec Kapella
od 45PLN /noc

Gościniec Kapella

Podgórki zobacz na mapie
Atrakcje turystyczne i miejsca popularnego wypoczynku na wyciągnięcie ręki, bez gwaru, natłoku ludzi i zbędnych stresów. Zaledwie 500 m od Centrum Sportów Zimowych Aesculap – Łysa Góra. Łatwy dojazd krajową trójką (drogą wojewódzką E365). Do dyspozycji Gości bezpłatny duży parking pod samym Gościńcem oraz ogrzewane pomieszczenie na sprzęt...
Agroturystyka Dom Na Widoku
od 180PLN /noc

Agroturystyka Dom Na Widoku

Podgórki zobacz na mapie
Do dyspozycji Gości oddajemy 2 pokoje 4 osobowe z łazienkami,telewizją,dostępem do internetu. Dla Gości jest ogólnodostępny aneks kuchenny. Na ternie obiektu jest parking ogrodzony niestrzeżony. Znajduje się również altana biesiadna z miejscem na ognisko i grilla.